Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: LadySatan
2006-10-21, 10:49
Coś takieog jak Slipknot
Autor Wiadomość
markertheblue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-18, 20:18   

Ed The Dead napisał/a:
uch. jak czytam wypowiedzi niektorych ludziów tutaj, to az nóz sie sam w kieszeni otwiera... :P

[ Dodano: 2006-09-18, 17:46 ]
Slipknot brzmi jak Korn na speedzie. Ot co, prosta definicja (przynajmniej idealnie definiuje s/t i Iowe...) ;)

MFKR i vol 3 to juz troszeńke inna bajka... :D


To pierwsze o mnie pewno było ^^ pewnie za herezje o God Forbid :P. Nom ja tylko pisałem co mi się o tym bandzie zdaje. A co do vol 3 to cóż... osobiście uważam że jest to najgorsza płyta w ich dorobku (nie znaczy że zła). Pod względem muzycznym jest najlepsza, jednak troszke za lekko jak dla mnie. MFKR to faktycznie inna bajka. Szkoda że praktycznie niedostępna :( (oryginał poszedł na ebayu za 701$!!!)
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-09-18, 20:21   

Taa czekają chłopaki na odpowiedni moment i na pewno wypuszczą w niedługim czasie. Skoro do nowej płyy dwa lata to trzeba coś rzucić maggotom ;)
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
markertheblue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-18, 23:08   

progger napisał/a:
Skoro do nowej płyy dwa lata to trzeba coś rzucić maggotom ;)


No i nie długo nowe DVD rzucą :) Wygłodniałe larwy (np. ja :D) pożrą i nawet okruszka nie zostawią. No bo kurde... 2 lata do następnsj płyty :?
 
KoRn
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-19, 10:17   

SlipKnot jest bajer hiper najlepsz(prawie)zespol na swieciw\e
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-09-19, 14:47   

Niby maszracje market ale po VOL 3 dużo bardziej wolałbym jakieś nowe uworki zamiast kolejnego DVD bo ileż można oglądać jeden koncert?
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
markertheblue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-19, 17:27   

progger napisał/a:
Niby maszracje market ale po VOL 3 dużo bardziej wolałbym jakieś nowe uworki zamiast kolejnego DVD bo ileż można oglądać jeden koncert?


ech... masz świętą racje :? Wprawdzie DVD ma byc czyms w rodzaju "Slipknot od kuchni" (jak dla mnie trochę nieciekawy pomysł, boję sie że wyjdzie rodzina osborne'ów w wydaniu Slipknota :? horror...) a oprócz tego koncerty różne i różniaste. Nie wiem czy będą się powtarzać... :) Jednak kurde, zamiast opiertentegowywać się w Stone Sour (Corey and Jim) albo jeździć z Ibanezem promując ich gitary (Mick) czy wydając solową płytke z HH i techno (Sid) goście mogliby popracowac nad nowym albumem.
Dwa lata to trochę dużo... :?

BTW: nie market tylko marker :P
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-09-19, 22:03   

No akurat Stone Sour wypuścił bardzo zgrabną płytkę teraz i dobrze byłoby ją rozpromować. Ale jak dla mnie to Jordison marnuje się w Murderdolls... Mógłby założyć jakąś lespszą kapelę :P

Sory za pomyłke ;)
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
lethern
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-19, 23:12   

Temat dla wielbicieli Slipknota? ;)
Pierwszy kontakt z metalem u mnie.. to było słuchanie parenastu utwórów tego zespolu.. które katowałem cały czas przez pare miesięcy... potem zasób utworów/ zespołów się troche powiększył, ale faworyt pozostał :]
zespół cenię za dużą dynamikę, im głośniej się słucha, tym bardziej zwiększają się pozytywne odczucia ;) wydzieranie się - na plus ofkoz
'fuck you, we can never be together 'cos you fucking hurt me!'
i texty pozytywne, nie inaczej
 
KoRn
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-20, 09:50   

no ja naleze do0 grona wielbiciela slipknota
 
markertheblue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-20, 15:52   

Wiesz co Progger, ja rozumiem że wszyscy mają jakieś side-projecty i chcą cos robić poza grą w Slipknocie. Niestety, wydaje mi się że zbyt się temu wszystkiemu poświęcili. :? Jeszcze trochę i Slipknot będzie mieć więcej DVD oraz koncertówek niż samych płyt :/ To trochę nie za dobrze... :/ A co do Murderdolls to nigdy tego zespołu nie słyszałem (ale o nich i owszem, cośtam gdzieśtam...). Możesz mi przybliżyć co oni grają?

btw: nie ma sprawy
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-09-21, 09:24   

Murderdolls gra brudnego rocka z dodatkiem punku. Ale na naprwdę niskim poziomie. Jordison jest niezłym kompozytorem i spodziewałem się po niem trochę więcej :?
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
suckyourown 
pyta leśna


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2006-12-03, 14:14   

Ja bardzo lubie ta grupe, ale wiem ze wielu jej nie trawi bo nie gra ona mocnego metalu. Jednak moze za kilka lat tez od nich odejde ;] Nic nie wiem. W kazdym badz razie na dzien dzisiejszy jedna z ulubionych.
_________________
Oby Do ...
 
 
Quak 
pyta leśna


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 44
Skąd: Zza twoich pleców
Wysłany: 2006-12-05, 00:03   

Ale nie grają też obskurnego jebanego emo w stylu as i lay flying. I w porównaniu do nich Slipknot to przynajmniej ktoś warty posłuchania. Posłuchajcie pozostałych płyt bo jak się słucha w kółko całej 3 płyty z Duality na czele i Wait and bleed w wersji bez growlu to faktycznie można postawić takie tezy. Polecam People = shit i Sic. To, że Slip jest melodyjny i wpada w ucho to nie znaczy że jest jakiś nadwyraz popowy. Zalezy jakiej muzyki się słucha. Dla kogoś kto na codzień zapuszcza Antigamę to się nie dziwię.
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-12-05, 17:07   

o kurwa as i lay FLYING :lol: jest jebanie emowate? :lol: czegoś Ty słuchał? ja znam całe dysko i nie zauważam u nich więcej pedałówy niż u Slipa. a wokal jest ostrzejszy.
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2006-12-05, 21:05   

As I Lay Fl/Dying to emocore w najczystrzej postaci Zbirze. Melodie maja pedalskie niestety a wokal taki.... huh. Emocore'owy :P
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone