Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: LadySatan
2006-10-21, 10:49
Coś takieog jak Slipknot
Autor Wiadomość
Quak 
pyta leśna


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 44
Skąd: Zza twoich pleców
Wysłany: 2006-12-05, 21:09   

http://www.youtube.com/watch?v=iYKyCsVRXKk

Zbir, wsłuchaj się dobrze, mam nadzieje że znasz angielski .
Na tym właśnie polega emo. Granie z przesłaniem równym zeru.

Dla fanów tej
niebywale OSTREJ i AGRESYWNEJ muzyki polecam zespoł underOATH.

www.myspace.com/underoath

i porównajcie sobie z tym:

http://www.myspace.com/devildriver .

Niestety, żyjemy w czasach, w których jest więcej gówna wyczesanego na bok, niż dobrej brutalnej i krwawej muzy. Ale można znaleźć perły w gównie, jakoby gównem była cała nowoczesna metalowa scena.
Ostatnio zmieniony przez Quak 2006-12-07, 12:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-12-06, 17:08   

a czy ktoś tu napisał że As I lay dying to jest ostra muzyka? :? po prostu nie zgadzam się z Waszymi (Edku :P) opiniami, że tu jest cholernie dużo emo. zdecydowanie się nie zgadzam :P a poza tym mi emo nie przeszkadza aż tak jak większości użytkowników tego forum, więc jeśli nawet, to jakoś bym to przeżył.
i przede wszystkim to i tak twierdzę, że Slipknot gra lepiej ;)
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Inferno
pyta leśna



Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 38
Wysłany: 2007-05-15, 11:22   

I tak o Slipknocie zrobiło się cicho , nic nie słyszę o nowych albumach moze dlatego ze tego nie slucham i nie czytam recenzji na temat nowych krążków.
Jak dla mnie to ten zespół był zwykłym chwytem na krótką metę. Łatwo przyszli łatwo poszli.
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-05-15, 11:26   

Inferno napisał/a:
I tak o Slipknocie zrobiło się cicho , nic nie słyszę o nowych albumach moze dlatego ze tego nie slucham i nie czytam recenzji na temat nowych krążków.
Jak dla mnie to ten zespół był zwykłym chwytem na krótką metę. Łatwo przyszli łatwo poszli.


Skoro nic czytasz nic na ich temat, to skąd wiesz że juz poszli? Poza tym - nawet jeśli poszli to nie tak łatwo, bo grają już od przeszło dziesięciu lat :P
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-15, 11:32   

Zrobili trzyletnia przerwę od Vol 3. Taylor nagrał nowy Stone Sour z którym cały czas jeździ po świecie. Jordison brał udział w RR All star sessions. Pod koniec tego roku zaczynają nagrywac nowy album.
_________________
Last.fm
 
 
Inferno
pyta leśna



Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 38
Wysłany: 2007-05-15, 22:05   

JO tam sranie w banie i co oni tam nagraja ciekawego jest tyle ciekawych kapel ktorych nie znacie a tu nadal leci o tym slipknot , zespół ktory został na maxa wypromowany , ahh i ten joey jordison , wygrał festiwal metal modern drumer i co z tego ile on tam zapłacił ?? pare tysiecy , wyleciał by garowy z behemoth lub z australi the berzerker lub perkusista Antonio Sanchez to skonczylo by sie granie takiego Joeya . I jeszcze raz mówiac o tych maskach kiedys tam czytałem ze oni ich w ogole nie zdejmoją , i co oni jak sie kąpią to nie zdejmoją masek jak sra to tez nie zdejmoje ich ? niech wywalają ze sceny bo jest na prawde wiele ciekawszych ludzi ktorzy cos robią i tworzą na prawde dobre kawałki .
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-05-15, 22:14   

Inferno napisał/a:
I jeszcze raz mówiac o tych maskach kiedys tam czytałem ze oni ich w ogole nie zdejmoją , i co oni jak sie kąpią to nie zdejmoją masek jak sra to tez nie zdejmoje ich ?


Akurat przy sraniu to mało przeszkadza :D
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2007-05-15, 22:15   

czy oni srają ustami? ;)

a wleciałby taki Virgil Donati czy inny Buddy Ritch i by zjadł Inferno na śniadanie proszę pana.
Jordison ma świetny feeling i nie napierdala jak głupi, przynajmniej można zauważyć nie tylko jego szybkość ale też technikę, w przeciwieństwie do Inferno, który tylko jedzie na dwie stopy aż mu zdrętwieją ;)

[ Dodano: 2007-05-15, 22:16 ]
kurde Cean, pomyślałeś o tym samym 8)
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Inferno
pyta leśna



Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 38
Wysłany: 2007-05-15, 22:30   

Ty widzisz tylko jedno "napierdalanie " a dlaczego Ci sie to podoba ? bo pieknie brzmi , a gdzie udezenia po krawedziach ? , gdzie wykorzystanie membrany ? na jednej membranie mozna wywalic okolo 12 roznych brzmien a Joey Jordison kompletnie tego nie uzyskuje widzialem od zarąbania jego nagrań w salach studyjnych , jak i na koncertowych i nic nie robil w tym kierunku . Moge Ci wywalic kolejnych perkusistow ktorzy by zjedli tych co wymieniles a są to : Nathaniel Townsley, Matt wilson , Louis Santiago , brothres bastards, i wiele innych , na perkusistach sie znam a wymieniles mi tylko dwóch a Joey Jordison przy nich to dziecko ktore dopiero widzi co to perkusja .
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-05-15, 23:15   

Inferno napisał/a:
ahh i ten joey jordison , wygrał festiwal metal modern drumer i co z tego ile on tam zapłacił ?? pare tysiecy , wyleciał by garowy z behemoth lub z australi the berzerker lub perkusista Antonio Sanchez to skonczylo by sie granie takiego Joeya .


Masz jakis kompleks czy co?

Cytat:
I jeszcze raz mówiac o tych maskach kiedys tam czytałem ze oni ich w ogole nie zdejmoją , i co oni jak sie kąpią to nie zdejmoją masek jak sra to tez nie zdejmoje ich ? niech wywalają ze sceny bo jest na prawde wiele ciekawszych ludzi ktorzy cos robią i tworzą na prawde dobre kawałki .


Gówno czytasz to i gówno wiesz. Zobacz sobie Stone Sour gdzie paradują bez masek albo Murderdolls. 8)
_________________
Last.fm
 
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2007-05-15, 23:27   

Buddy Rich jest od jakiegokolwiek pałkera in da history gorszy?

Zdaje sie ze to był Jimmy Hendrix zestawu perkusyjnego... Tyle ze nieco wczesiej grał :)
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
Inferno
pyta leśna



Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 38
Wysłany: 2007-05-16, 00:08   

Gadanie , caly czas tego samego kolesia wspominacie .

[ Dodano: 2007-05-16, 00:14 ]
Złapaliście melodie a nie samą tworzenie kawałków w tym zespole , i dlatego go tak jadę bo nic ciekawego nie grają , wymieniacie tutaj na prawde wiele wspanialych zespolów a tu taki Slipknot .
 
Adek 
pyta leśna



Wiek: 34
Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 21
Skąd: Piekło 66/6
Wysłany: 2007-05-17, 22:48   

Inferno możesz nie lubieć SlipKnoTa ale nie musisz odrazu na niego bluzgać...
SlipKnoT to osobiście moja ulubiona kapela.
Stay SIC!
 
 
K.I.R.K 
srokojebca


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 79
Skąd: Radom
Wysłany: 2007-07-12, 19:00   Re: Coś takieog jak Slipknot

SiNy napisał/a:
Slucham Slipknota i cholernie mi sie podoba. Czy znacie moze jakies kapele w tym stylu?


Do wniknij lepiej w historię zespołu, zbierz dyskografię, to Ci wystarczy. A jak nie, to wtedy zadaj pytanie.
_________________
Fuck off!
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2007-07-12, 19:24   

chyba nie rozumiem o co chodzi w poprzednim poście...
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone