Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Enneagram - Twój chrakter
Autor Wiadomość
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-11-19, 17:35   

Mi wyszło 1w2 i to w ogole nie odpowiada mojej osobie. Nic a nic. W ogole wychodzi na to, ze jestem jakims potworem :D
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2006-11-19, 17:37   

eehmm... ;)
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-11-19, 17:50   

4w5... i sam nie wiem ile w tym prawdy :)
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
Amon 
pyta leśna



Wiek: 34
Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 45
Wysłany: 2006-12-01, 18:57   

1w2 pasuje do mnie bardzo
_________________
Tylu śmieje się, nie do Ciebie, nie!

Uśmiech taki tani! Jeszcze jeden tani gest!

Odważyłeś się, by powiedzieć NIE!

I nie żałuj tego, wiesz, że teraz lepiej jest!
 
aton 
pyta leśna


Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-12-02, 13:03   

4W5 , chyba się zgadza "Kurt Cobain"
 
Moira 
srokojebca



Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 91
Skąd: Vroengard
Wysłany: 2006-12-02, 21:17   

Zrbilam test, wyszło mi 2w1, z tym ze opis troszkę niebardzo do nie pasuje niestety:/
_________________
"Poznać Go, znaczy nie poznać wcale. Ci którzy Go znają najlepiej, Twierdzą że jest niepoznawalny, ci zaś, którzy o Nim nic nie wiedzą, utrzymują, iż posiadają pełną Jego znajomość."
 
 
Slurp! 
kucojebca



Wiek: 33
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 429
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2006-12-02, 22:03   Re: Enneagram - Twój chrakter

progger napisał/a:
Jak dla mnie ten test jest chyba najlepszym jaki się pojawił w sieci i jedyny z którego wynikiem zgadzam się w 100%

http://www.enneagram.pl/

Mój wynik:

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.


mi też wyszło 4w5 ; o
_________________

 
 
Immortality 
pyta leśna



Dołączyła: 03 Gru 2006
Posty: 29
Wysłany: 2006-12-03, 18:28   

Mi również wyszło 4w5. 8)
_________________
"Szczytem szczęścia dla kota jest uwaga, rozmowa, pieszczoty i miłość ze strony człowieka; a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej."
 
Slurp! 
kucojebca



Wiek: 33
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 429
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2006-12-03, 20:51   

hhmmm, mi naprawdę wyszło 4w5, ale jak zwykle wszyscy są wielce podejrzliwi ;/ może na dowód mam napisać jak odpowiedziałem na każde pytanie, co? Mogę, bo nie lubię, jak mnie się posądza o nie wiadomo co.. :?
_________________

 
 
Immortality 
pyta leśna



Dołączyła: 03 Gru 2006
Posty: 29
Wysłany: 2006-12-04, 17:17   

Tak, tak. Uwaga, bo zaraz nie będzie wolno mieć 4w5. 8)
_________________
"Szczytem szczęścia dla kota jest uwaga, rozmowa, pieszczoty i miłość ze strony człowieka; a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej."
 
Slurp! 
kucojebca



Wiek: 33
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 429
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2006-12-04, 20:15   

"Jesteście zabawni"? :? łechh... jak najbardziej nie zależało mi na byciu "zabawnym" :( Ale ok, nie "offtopuje" już ... : {
_________________

 
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-13, 20:27   

Wystarzcy wejść na forum w tym linku , aby przekonać sie iż większość osób tam to 4w5 , ..

Mój wynik to 6w7 :


Szóstka ze skrzydłem siedem: 6w7 - "Kumpel"

Szóstki z tym skrzydłem są generalnie ekstrawertyczne, przyjacieskie i otwarte na innych. Przyjaźń według nich jest podstawą szczęśliwego życia. Chcą być lubiane przez innych i łatwiej podążają śladem innych w przeciwieństwie do 6w5, która ma tendencję do wycofywania się i pozostawania w samotności. Szóstka 6w7, może być czarująca i towarzyska. Ma szybsze tempo życia niż 6w5, a w sprawach zawodowych ujawnia się w niej zdrowe połączenie z trójką. Często potrafi chronić samą siebie, a także charakteryzuje się ciepłem i opiekuńczością wobec innych.
W stresie 6w7, mogą często przeczyć same sobie, sprawiając wrażenie, że chcą jednocześnie dwie rzeczy na raz, czasem doprowadzając do szaleństwa mieszanymi sygnałami. Może być ciężko zrozumieć co mają na myśli i o czym mówią. Często otwarcie sprawdzają jaki inni mają do nich stosunek. Gdy są czymś przestraszone, jedyną formą obrony jest bierna agresja, w czasie której nie da się jej do niczego przekonać ani namówić. Najczęściej spotykane z tym skrzydłem, są szóstki antyfobiczne, które mają tendencję do bycia bardzo bezpośrednimi. Niektóre mogą snuć wielkie plany, które ich zdaniem mogą przynieść materialne lub osobiste korzyści. Mogą być także niepewne, irracjonalne, chaotyczne z tendencją do częstych zmian nastrojów. Są skomplikowane wewnętrznie. Mają niezwykle wrażliwe zapalniki wybuchów paranoi. Fałszywie oskarżają innych, a innym razem wręcz błagają aby ktoś się nimi zaopiekował. Czasem są bardzo konserwatywne w swoim sposobie zycia, a czasem toczą bój o zmiany.

Słynne szóstki ze skrzydłem siedem: Kim Basinger, Mel Gibson, Jack Lemmon, Richard Pryor, Meg Ryan, Susan Sarandon, Patrick Swayze, Jay Leno, Julia Roberts, Tom Hanks.

I tez sie zgadzam, z wynikiem. ... NIewiem tylko kto to jest ten Jay Leno ..chyba chodiz o Jeana Reno to spoko wtedy .. (Leon Zawodowiec)
 
 
Groovy 
srokojebca



Wiek: 37
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 83
Skąd: Lublin, Polska B
Wysłany: 2006-12-17, 19:39   

5w6 "Rozwiązywacz Problemów"
Całkiem nieźle pasuje, choć nie ze wszystkim... :)
Może coś pochrzaniłem przy odpowiedziach, bo trudne pytania ;)
Bardzo dobry test mimo wszystko...
_________________
http://www.last.fm/user/studencik/
 
 
Blight 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 50
Skąd: Zza rogu.
Wysłany: 2006-12-17, 22:06   

Ja mam 7w6 "Komik"
Najlepsze jest to że to co tam przeczytałem zgadza się z moim charakterem.
Jestem pod wrażeniem WOW.
Groovy, pewnie od kogoś ściągałeś ;)
_________________
You know I'm helpless from your mesmerising cat call.
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2006-12-18, 00:42   

A nie mówiłem że Enneagram rządzi? 8)

I wbrew przewidywaniom nie wszyscy mają takie same wyniki :P
_________________
Last.fm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone