Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Gabriell
2006-12-06, 19:37
Święta, tradycja i siła argumentów
Autor Wiadomość
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2006-12-18, 18:11   

Boshe co za makowiec :D Do niektórych egzaminów sie krocej przygotowuję :P
_________________
Last.fm
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2006-12-18, 18:15   

Znaczy spód dochodzi trzy dni :P Reszta sie w dwa dni robi :D Ale opłaca sie.. pyszny jest :)
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2006-12-18, 18:17   

Jakby ciasto które robi sie prawie tydzien nie było pyszne to bym się zdziwil :P

swoją droga to makowiec jest pycha :D Ale wole sernik
_________________
Last.fm
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2006-12-18, 18:21   

Sernik będzie miał swoją kolej w sobotę :P Dobra kocham tradycje wigilijną :mrgreen: Fajna sprawa nie? :D
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2006-12-18, 18:27   

Gabriell napisał/a:
Dobra kocham tradycje wigilijną :mrgreen:


Kobieta zmienną jest ;) Zobaczcie kilka postów wcześniej co pisała ;) I jak jej nie uwielbiać :P
_________________
Last.fm
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2006-12-18, 18:32   

O tradycji pisałam dokładnie to samo 8) I nie da si mnie nie uwielbiać :twisted:
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-12-18, 20:54   

Slurp! napisał/a:
Te święta to przede wszystkim celebrowanie narodzin Jezusa.. A jakoś w ogóle od tego odeszły, dziwne ;/ Teraz to są święta czerwonego, starego spaślaka, choinek wyj***ych w kosmos ,dręczenia karpi i dostawania prezentów. Ale to już nie ma tej całej tradycji o której tyle mówicie, została zastąpiona przez inną, całkiem miłą tradycję, kiedy to nie chodzimy do szkoły czy pracy, śpiewamy kolędy oglądamy ten sam, trochę już nieświeży film serwowany nam co roku, zmuszamy się przy stole to śmiania się z dowcipów wujka, którego widząc na co dzień na chodniku przechodzimy na drugą stronę, byle aby nas nie zagadał, a przede wszystkim potrzebne nam są po to, by naciągnąć rodziców na gitarę czy nowy kolczyk we brwi ;] I to lubię ; p Typowo komercyjne, materialne święta, przyozdobione ładnie i staranie "tradycją" i "ciepłem bliźnich" by nie było, że tacy z nas "znieczulcy" ..
Jednak, czy ta "tradycja" i "ciepło bliźnich" to tylko ładna otoczka, to i tak takie święta są potrzebne, nawet jak to cienka tylko warstwa, gdyż na co dzień nie ma nawet tego..


a ja tam święta lubię... i to wcale nie ze względu na tradycje chrześcijańskie. Trochę przesadzasz Slurp!. Przede wszystkim to czas wyciszenia, odpoczynku i (w moim wykonaniu) robienia-co-chcę. Nie mam choinki wy...ej w kosmos, mam drzewko skromne, kolęd nie śpiewam, oglądam nowe filmy, nikt mnie nie zmusza do chodzenia do kościoła, lubię za to chodzić na długie spacery, przebywać z rodziną i robić rzeczy, na które zwykle nie mam czasu na codzień.... Lubię dawać prezenty, sprawiać innym radość, a jeżeli coś dostanę to też dobrze, jeżeli nie to też nic złego. Lubię spotkać się z rodzinką i pogadać o niczym, pośmiać się czy wypić lampkę dobrego winka, a dowcipy wcale nie muszą być naciągane i wymuszone, kwestia towarzystwa. Lubię święta...a jeżeli będzie śnieg, to może być bajkowo.... jak to było?- "Dziś pan Andersen cieszy się, bo wszyscy dziećmi stają się"
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-12-19, 15:09   

Tak Lili masz racje , jeżeli dla kogos te całe świeta sa czyms ważnym , to nie powinien pomijać ludzkiego aspektu trgo całego zamieszania ....A nie tylko kasa, kasa, kasa ..wrr
znowu enigmatycznie napisałem , ale piieprze to !
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-12-19, 19:01   

Frost, Ty stanowczo za dużo pijesz :D ;)

Podoba mi się podejście Lil :). W pewnym stopniu zostałem nim nawet pozytywnie zaskoczony :).
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-12-19, 22:10   

prostak ze mnie , co nie :) hehehe
tak Lili ma racje :)
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-12-19, 22:34   

Frost napisał/a:
prostak ze mnie , co nie :) hehehe


Nie :P

Frost napisał/a:

tak Lili ma racje :)


Zawsze ma :) (no, prawie zawsze ;) ).
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone